Кина БТ-1543 темпериран стакло масичката со фурнир цевка производители и добавувачи | TXJ

Product Center

БТ-1543 темпериран стакло масичката со фурнир цевка

Краток опис:

Јасно калено стакло / метална рамка / топла трансфер рамка / дрво во потрага рамка / кафе на маса / мали мебел


 • MOQ: Чаир 200pcs, Табела 50pcs, кафе на маса 100PCS
 • Испорака пристаниште: Тијанџин Порт / Шенжен Port / Шангај пристаниште
 • Производство Време: 45 дена
 • Рок на плаќање: T / T или L / C
 • детали за производот

  Product Tags

  Product Specification

  Маса за кафе
  DIA500 * 430mm
  1)Top: Tempered glass, white, 8mm
  2)Frame: Round tube, PVC veneered
  3)Package: 1PC/ 2CTNS
  4)Volume: 0.018CBM/PC
  5)Loadability: 3777PCS/40HQ
  6)MOQ: 100PCS
  7)Delivery port: FOB Tianjin

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас