China pëlhurë PRINCESS Dining karrige me chromed Legs prodhuesit dhe furnizuesit | TXJ

Qendra e produkteve

Pëlhurë PRINCESS Dining Karrige me këmbët chromed

Përshkrim i shkurtër:

Pëlhurë / chromed tub / karrige Dhomë ngrënjeje


 • MOQ: Kryetar 200pcs, Tabela 50pcs, Kafe tryezë 100PCS
 • Delivery Port: Tianjin Port / Shenzhen Port / Shanghai Port
 • Koha e prodhimit: 45 Days
 • Pagesës Termi: T / T Ose L / C
 • Detail Product

  Product Tags

  1-Company Profile

  Lloji i ndërmarrjes: Prodhuesi / Fabrika & Trading Company
  Produktet kryesore: Tabela Dining, karrige Dining, tavolinë kafeje, Relax karrige, stol
  Numri i Punonjësve: 202
  Viti i themelimit: 1997
  Quality Certification ngjashme: ISO, BSCI, EN12521 (EN12520 ), EUTR
  Vendi: Hebei, China (Mainland)

  TXJ showroom

  2-Product Specification

  600 * 485 * 860mm
  1)Seat: Seattle Fabric
  2)Base: Metal with Chrome
  3)Package: 4PCS/1CTN
  4)Volume: 0.093CBM/PC
  5)Loadability: 720PCS/40HQ
  6)MOQ: 200PCS
  7)Delivery port: FOB Shenzhen

  3-Chair Frame Production Process:
  frame production process
  Chair Seat Production Process:
  chair seat production process

  4-Packing Requirements:

  All the products of TXJ must be packed well enough to make sure the products delivered safely to the customers.

  (1)Assembly instructions (AI) Requirement: AI will be packaged with a red plastic bag and be sticked at a fixed place where is easy to be seen on the product. And it will be sticked to every piece of our products.
  AI packing

  (2)Fitting bags:
  Fittings will be packaged by 0.04mm and above red plastic bag with “PE-4” printed to ensure the safety. Also, it should be fixed at easy found place.
  Fitting bags
  (3)Chair Seat&Back Package Requirements:
  All the upholstery must be packaged with coated bag, and load-bearing parts be foam or paperboard.It should be separated with metals by packing materials and the protection of metals’ parts which are easy to harm upholstery should be strengthened.
  frame packing way seat packing way

  (4)Packed well goods:
  packed well goods

  5-Loading container process:
  During loading,we will take record about the actual loading quantity and take loading pictures as reference for customers.
  Loading process

  6-Main Export Markets
  Europe / Lindja e Mesme / Asia / Amerika e Jugut / Australia / Middle Amerikë etj
  market 1

  7-Payment & Delivery
  Metoda e pagesës: Advance TT, T / T, L / C
  dorëzimit Details: brenda 45-55days pas konfirmimit të rendit

  8-Primary Competitive Advantage
  Customized production/EUTR available/Form A available/Prompt delivery/Best after-sale service

  Kjo karrige ngrënie është një zgjedhje e madhe për çdo shtëpi me stil modern dhe bashkëkohor. Vendi dhe mbrapa është bërë nga pëlhurë, këmbët është bërë nga tubat chromed. Kjo ju sjell paqe kur të paturit e darkë me familjen. Gëzojnë kohë të mirë ngrënie me ta, ju do të love it.


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne